Silniki

Zajmujemy się profesjonalnie silnikami, oferujemy takie usługi jak:

  • remonty kapitalne silników,
  • obróbka silników (mechaniczna i szlifierska),
  • naprawa silników.

Więcej o naszych usługach: remonty i naprawy silników

Jeśli silnik w Państwa aucie wymaga wykonania kapitalnego remontu, zapraszamy do naszego warsztatu. Remonty kapitalne silników są zwykle wykonywane w samochodach z dużym przebiegiem. Co się robi w ramach takiego remontu? Kapitalny remont obejmuje zwykle m.in. obróbkę wału karbowego, regenerację głowicy silnika, montaż nowych tłoków i panewek, montaż nowych zaworów i prowadnic, montaż nowych uszczelek i śrub, kontrolę stanu czujników, montaż nowej pompy oleju, montaż nowej pompy chłodzącej, montaż nowej pompy oleju, montaż nowej lub zregenerowanej turbosprężarki oraz inne czynności.

Nasze zespół fachowców chętnie podejmuje się też mechanicznej i szlifierskiej obróbki silników. Posiadany nowoczesny sprzęt do profesjonalnej obróbki silników pozwala nam m.in. na obróbkę takich elementów jak głowice, bloki, korbowody, wały karbowe, tarcze hamulcowe czy gwinty. Świadczymy również usługi wymagające obróbki ślusarskiej silnika.

W ramach prowadzonej naprawy silników zajmujemy się usuwaniem różnego rodzaju usterek i nieprawidłowości w ich działaniu. Podejmujemy się naprawy różnych typów silników w samochodach różnych marek, w tym samochodów osobowych i ciężarowych. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących naprawy silnika w naszym warsztacie nasi fachowcy są do Państwa dyspozycji.